АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО«ЕЛМІ3»
Україна, 02099 м.Київ-099, вул. Бориспільська, 9
Тел/Факс: (+38044) 566-87- 22 e-mail: info@elmiz.coм
Голова правління – Шумило Микола Михайлович

Акціонерне товариство “ЕЛМІ3” засновано в 1996 році в результаті реструктуризації ВО “Київський радіозавод” відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.
Підприємство знаходиться в промисловому районі м.Києва – Дарниці.

Специфіка підприємства – приладобудування складної електронної техніки, яка дозволяє виготовляти вироби для різних галузей народного господарства України і зарубіжних партнерів.
Виробничі площі для виконання монтажно-складальних робіт складають 6.427 кв. м.
АТ “ЕЛМІ3” має в своєму розпорядженні всі види технологій по монтажу, складанню, автономним і комплексним випробуванням всіх видів радіоелектронної техніки.
Один з цехів обладнаний робочими місцями для монтажу і збірки радіоелектронної апаратури, є лінія БМГ (поверхневого) монтажу.
У цехах обладнані зони з регульованими параметрами по температурі, вологості і запиленості, що дозволяє виготовляти мікроелектронні вироби на базі тонкоплівкової технології з використанням безкорпусної елементної бази. У виробничих лабораторіях щодо функціонування, регулювання і контролю апаратури на всіх етапах її виготовлення, є широка гама вимірювальних приладів, високочутливі комплекси для перевірки електропараметрів, стенди для механічних випробувань, є радіоекрановане приміщення і безлунна камера для проведення налаштування та випробувань СВЧ апаратури. Інженерно-технічний персонал має великий досвід по виготовленню складної наукомісткої продукції. До складу заводу входить серійне конструкторсько-технологічне бюро, служби технічного контролю та інженерного супроводу виробництва. У своїй виробничій діяльності підприємство широко використовує виготовлення по кооперації деталей і корпусів механічного виробництва, виробництво як одношарових так і багатошарових (до 18 шарів) друкованих плат, моткових вузлів.
Підприємство спеціалізується на виготовленні складного радіотехнічного обладнання для космічної техніки, засобів зв’язку (радіорелейні станції і УКВ радіостанції, приймачі супутникових сигналів «ELNav»), систем управління і освітлення гірничо-шахтного устаткування, саморятівників шахтних КА-60U, зарядних станцій швидкої зарядки електромобілів потужністю 60 -75 кВт, виробів з алюмінію пористого литого ПЛА.
На даний час підприємством ведуться дослідно-конструкторські роботи по розробці і освоєнню у виробництві паливних елементів, призначених дня отримання електроенергії шляхом синтезу водню і використовуваних в літальних апаратах, зарядних станцій для прискореної зарядки електромобілів потужністю 20 кВт на основі протоколу CHAdeMO, ряду (31,5 А- 316 А) шахтних пускачів на сучасному технічному рівні, метан-реле для забійних машин, вимірювача кутових швидкостей для Ка «Січ-2 М» за домовленістю з ДП « КБ “Південне» і інше.