АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО«ЕЛМІ3»
Україна, 02099 м.Київ-099, вул. Бориспільська, 9
Тел/Факс: (+38044) 369-55-07, e-mail: info@elmiz.com
Голова правління – Петренко Олексій Володимирович

Акціонерне товариство “ЕЛМІ3” засновано в 1996 році в результаті реструктуризації ВО “Київський радіозавод” відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.
Підприємство знаходиться в промисловому районі м. Києва – Дарниці.

Специфіка підприємства – приладобудування.
Підприємство виготовляє різноманітну за номенклатурою складну електронну техніку для різних галузей вітчизняної економіки.
Підприємство має повний цикл виробництва продукції – від розробки до серійного виробництва.
Технологічні можливості підприємства передбачають механічну обробку, монтажні, складальні роботи, налагодження та випробування апаратури.
Виробничі площі для виконання монтажно-складальних робіт складають 6,427 кв.м.
Виробництво ведеться на атестованих робочих місцях. Дотримання технологічних процесів контролюється відділом ВТК. Система управління якістю сертифікована на відповідність стандарту ISO 9001:2015.
Дільниці мікроелектроніки та точної механіки обладнано зонами з контрольованими параметрами мікроклімату.
Виробничі лабораторії обладнані сучасними контрольно-вимірювальними приладами, що проходять регулярну повірку та калібрування.
Підприємство має власну випробувальну базу, а саме: комплекси для перевірки електропараметрів; стенди для механічних випробувань; обладнання для кліматичних випробувань. На підприємстві є радіоекрановані приміщення і безлунні камери для проведення налаштувань та випробувань НВЧ апаратури.
Інженерно-технічний персонал має великий досвід з виготовлення складної наукомісткої продукції. До складу заводу входить серійне конструкторсько-технологічне бюро, монтажно-складальне виробництво, механічна дільниця, відділ технічного контролю, служба постачання, служба збуту, інженерна служба з утримання будівель.
АТ «ЕЛМІЗ» виготовляє продукцію для космічної, військової, гірничо-шахтної галузей, сільського господарства та електромобільності.

Серед номенклатури виробів такі, як:

  • апаратура управління гірничими машинами, комплекси освітлення гірничих машин, шахтні головні іскровибухозахищені світильники та сигналізатори метану, зарядні столи для головних світильників;
  • інерціальні датчики на базі твердотільних вібраційних гіроскопів та інерціальні навігаційні системи;
  • апаратура точного землеробства на основі технологій ГНСС;
  • зарядні станції для електромобілів АС – 22кВт на канал, DC – 75 кВт;
  • електрохімічні генератори в складі генератора водню та паливного водневого елементу (на стадії розробки, є дослідні зразки).

АТ «ЕЛМІЗ» також розробило іноваційну, унікальну для України технологію отримання пористого литого алюмінію (ПЛА). Збудувано цех з виробничою лінією та налагоджено виробництво. Деталі з ПЛА застосовуються для фільтрації технічних рідин і газів, в шумоглушниках, сапунах, для виготовлення вакуумних столів, для виготовлення пресформ для формовки паковання, в якості декоративного матеріалу та сувенірної продукції.