Міжнародний Ярмарок Гірської промисловості, Енергетики та Металургії «Polska Technika Gornicza SA»

У період з 8 по 11 вересня 2015 ПАТ «ЕЛМІЗ» візьме участь у Міжнародній Ярмарці Гірської промисловості, енергетики та Металургії «Polska Technika Gornicza SA», яка проходитиме в місті Катовіце, Республіка Польща.
АТ Польська Гірська Техніка, це організатор найбільшої в Європі Міжнародної Ярмарки Гірської промисловості, енергетики та Металургії «КАТОВІЦЕ».
Ярмарок володіє 30-річною традицією і відбувається кожні два роки у виставковому центрі «Сподек», що знаходиться в місті Катовіце – столиці польської гірничої промисловості.
У ярмарку зазвичай бере участь понад 400 експонентів з 20 країн. Експозицію відвідує майже 30 тисяч професіоналів з 22 країн.
ПАТ «ЕЛМІЗ» на стенді 02/D представить як уже випускається устаткування, таке як світильники «Люкс-Е» і «Люкс-СМ» (СМ – з сигналізатором метану) так і нові розробки, пропоновані для гірничодобувної промисловості: Лазерний далекомір шахтний, комплекс електрогідравлічного дистанційного управління механізованими кріпленнями, метан реле і систему очисного вибою.

Запрошуємо Вас і Ваших фахівців відвідати наш стенд № 02/D.