Ми запустили випуск зарядних станцій для електромобілів

ПрАТ «ЕЛМІЗ» розпочало серійне виготовлення зарядних станцій для електромобілів потужністю 75 кВт.

Зарядна станція «ЕЛМІЗА» є станцією швидкої зарядки постійним струмом, що відноситься до класу FastCharger. Час повної зарядки батареї електромобіля складає 30 хвилин до 80% і 40 хвилин до 100%.
Сьогодні підприємством повністю освоєно і штатно встановлюються на станцію блоки управління, що підтримують стандарт заряду GB / T. Крім того, на зарядній станції «ЕЛМІЗА» встановлено роз’єм стандарту ТУРE-2, що дозволяє заряджати електромобіль змінним струмом. При використанні цього роз’єму час зарядки складе 2,5-3 години.
Очікується, що у вересні 2017 року станція швидкої зарядки «ЕЛМІЗА» буде комплектуватися блоками, що підтримують стандарт заряду CHAdeMO.
Таким чином, зарядна станція для електромобілів потужністю 75 кВт виробництва ПрАТ «ЕЛМІЗ» є ефективним засобом інвестування грошових коштів, особливо якщо їх встановлювати в розважальних центрах, паркінгах, торгових центрах, мережі традиційних заправних станцій.
Перевагою установки станцій виробництва ПрАТ «ЕЛМІЗ» є:
– залучення нових платоспроможних клієнтів, орендарів, відвідувачів;
– збільшення фінансових потоків за рахунок збільшення часу перебування в торговому центрі;
Підприємство ПрАТ «ЕЛМІЗ» гарантує обслуговування даних станцій, як під час гарантійного терміну, так і після гарантійного терміну експлуатації.