Міжнародний Ярмарок Гірської Промисловості «Polska Technika Gornicza SA»

У період з 8 по 11 вересня в г.Катовіце проходила спеціалізована виставка, присвячена тематиці «Гірнича справа, Обладнання для видобутку підземним та відкритим способом …».
На виставці було представлено понад 400 компаній, з яких понад 85% – це компанії, які виробляють гірничошахтне обладнання. На виставці були представлені великі компанії- виробники прохідницьких комбайнів і очисних комплексів та іншого обладнання, що використовується для видобутку, такі як: КОПЕКС ГРУПП, ФАМУР ГРУПП, ДЖОЙ Глобол, КОРУМ ГРУП, ГРУПА МАРАТ, ГИДРОТЕХ, МАРТЕХ ПЛЮС.
На виставковому стенді ПАТ «ЕЛМІЗ» були представлені новинки, розроблені компанією такі, як світильник «ЛЮКС.ЕС» і сигналізатор метану, суміщений з головним світильником «ЛЮКС СМ.ЕС» з новим блоком іскрозахисту для шахтарів і блок контролю метану в забої «Метан-Реле », комплекси освітлення гірських машин і очисного забою, розроблені компанією” CORUM Group “, а також обладнання для електрогідравлічного дистанційного керування секцією механізованого кріплення« ЕГДУ », розроблений та виготовлений спільно з Дніпропетровський агрегатний завод і ПАТ« Автоматгормаш ».
На виставковому стенді в рамках виставки було проведено більше 30 переговорів з компаніями Польщі, Туреччини. Великобританії, Чехії, які зацікавилися виробленим нашим підприємством обладнанням.