Участь АТ “ЕЛМІЗ” у виставці AutoTechService2021

З 26 по 28 травня 2021 року АТ «ЕЛМІЗ» приймало участь у трьох інтегрованих на одному майданчику галузевих виставках: AutoTechService2021; Fuel&Charge2021; ComAutoTrans2021.

Організатор виставок — компанія «Прем’єр Експо» (міжнародна група Hyve, Лондон), найбільший виставковий оператор в Україні.

На виставці були представлені відомі вітчизняні та світові бренди: ВТМ ГРУПП; МАК Україна; CNS AUTOMOTIV TRADE; MEYLE AG; МЮЛЛЕР ОІЛ; Renault; CITROЁN; EMTECH; IVECO; OPEL; AZMOL British Petrochemicals; VOLKSWAGEN; MERCEDES-BENZ; ЕЛЕКТРОПРАЙД та багато інших.

АТ «ЕЛМІЗ» було представлене 75кВт станцією швидкої зарядки електромобілів «FASTCHARGER ЗУ-75» та станцією заряду змінним струмом серії «ElCharge-AC», а також малогабаритними електромобілями для служб доставки серії «KONYK» виробництва наших партнерів – компанії ЕЛЕКТРОПРАЙД.

До експозиції ПрАТ «ЕЛМІЗ» був виявлений великий інтерес як серед відвідувачів так і серед учасників виставки. Цікавилися вартістю зарядних станцій, технічними та експлуатаційними характеристиками, умовами обслуговування. Наша продукція зацікавила, в першу чергу, автозаправні мережі та середній бізнес (СТО, заклади харчування, готельні комплекси, ОСББ). Електромобілі викликали інтерес у продуктових мереж доставки та великих ресторанних комплексів.