Участь ПрАТ «ЕЛМІЗ» у виставці «Plug-in Ukraine 2019»

24 травня 2019 року стартувала ключова виставка електротранспорту в Україні Plug-In Ukraine 2019, на якій в цьому році були представлені одні з найпопулярніших в нашій країні і за її межами електромобілі від офіційних компаній і українських постачальників, а також зарядні пристрої для електричних видів транспорту від різних виробників.

На виставці Plug-In Ukraine 2019 основна увага відвідувачів привернули стенди 3 офіційних постачальників електромобілів в Україні від марок: BMW, Jaguar і Jac Motors, які дали можливість всім бажаючим не тільки ознайомиться зі своїми продуктами на власні очі, а й випробувати електромобілі під час безкоштовних тест драйвів.

Наше підприємство представляло станцію швидкої зарядки електромобілів ЗУ-75. До експозиції ПрАТ «ЕЛМІЗ» був виявлений великий інтерес як серед відвідувачів так і серед учасників виставки. Цікавилися вартістю ЗУ, чи зможемо ми додати до CCS стандарт CHAdeMO. Коли ми зможемо запустити в серійне виробництво дані вироби. Чи зможемо ми збільшити потужність заряду і т.д.
В рамках виставки Plug-In Ukraine 2019 було проведено засідання робочої підгрупи по темі «Інфраструктура» в контексті загального плану розробки стратегії розвитку електротранспорту в Україні.