Участь у виставці «Зроблено в Києві»

На честь святкування Дня Києва, 27 числа в приміщенні Конгрес-виставкового центру Chamber Plaza Торгово-промислової палати України (вул. Велика Житомирська, 33) пройшла виставка – презентація продукції київського товаровиробника «Зроблено в Києві», яка була організована в рамках національного проекту. «Зроблено в Києві»

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕЛМІЗ» презентувало широкий спектр зразків виробленого обладнання, в тому числі і свої новинки, розроблені на підприємстві за останній рік. Це – вироби з литого пористого алюмінію, станція швидкої зарядки для електротранспорту, радіостанції УКХ діапазону, модеми «МД 155» і «МДЦ 4хЕ1 / Eth», радіорелейний станція «Р-4155», система позиціонування в режимі реального часу, яка на сьогодні вже покриває 90% території України і представляє унікальний сервіс обробки даних.
Виставка показала потрібність наших виробів на внутрішньому ринку. Представникам державного підприємства, що забезпечує бригади «швидкої допомоги» міста Києва сподобалися зручні, легкі і вибухобезпечні світильники «Світлячок-Р» та радіостанція УКХ діапазону, а особливо вибухозахищені рудничні світильники «ЛЮКС Е» вже успішно працюють на комунальному підприємстві «Київський метрополітен».
Виставка допомогла налагодити відносини з компаніями – виробниками обладнання для медицини і міського транспорту, яким необхідні послуги нашого виробництва, таких як монтаж і друк плат. Компанію, яка займається встановленням обладнання «інформаційних табло» на міський транспорт, зацікавив розроблений нашим підприємством модем «МДЦ 4хЕ1 / Eth».
У числі гостей нашого виставкового стенду був перший заступник Голови Київської міської державної адміністрації Плис Геннадій Володимирович.
Участь ПАТ «ЕЛМІЗ» у виставці-презентації було відзначено Дипломом.
Участие ПрАО «ЕЛМІЗ» в выставке-презентации было отмечено Дипломом.