«ЕЛМІЗ» взяв участь в XІI Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергетика в промисловості – 2014»

ПАТ «ЕЛМІЗ» взяло участь в XІI Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергетика в промисловості – 2014», яка проходила з 23 по 25 вересня

На виставці були представлені останні досягнення в сфері виробництва електротехнічного, енергетичного обладнання, світлотехніки, силової електроніки, автоматизації, інформаційних технологій для промислових підприємств усіх галузей економіки.

Під час проведення виставки були проведені переговори і зустрічі з різними компаніями і їх представниками: «Метінвест», «Харківобленерго», ТОВ «Біо-Хім», з НПК «Автоматика та машинобудування», «Азов сталь» та іншими.

Цього року наш стенд на виставці «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ – 2014» відвідали близько 100 осіб, серед них, топ-менеджери та технічні спеціалісти, керівники інжинірингових, проектних, науково-дослідних організацій, провідні виробники і постачальники електротехнічного обладнання. Кожен з відвідувачів зміг отримати кваліфіковану інформацію по пропонованої продукції.

На стенді нашої компанії були представлені новинки, унікальне вимірювальне обладнання для вибухонебезпечних гірничих виробок «Лазерний Дальномер Шахтний – 1» і система «ВЕКТОР» – електромагнітна система виявлення і локалізації шахтарів, захоплених аварією в підземних виробках – на даний момент не існує аналогів цього обладнання!Розробником і виробником цього обладнання є ПАТ «ЕЛМІЗ».