ПАТ «ЕЛМІЗ» взяло участь в 20 ювілейній виставці «Mining World Central Asia 2014»

ПАТ «ЕЛМІЗ» взяло участь в 20 ювілейній виставці «Mining World Central Asia 2014» – найбільша і найавторитетніша в Казахстані та регіоні Центральної Азії міжнародна виставка гірничо-металургійного комплексу, що об’єднує провідних виробників і фахівців, а також представляє повний комплекс технологій і послуг для гірничодобувного і гірничопереробного комплексу.
За роки свого існування, виставка стала традиційним місцем зустрічі і консолідуючою платформою для представників гірничо-металургійного співтовариства Республіки Казахстан і фахівців більш ніж з 28 країн світу. На виставці щорічно демонструються передові технології та останні досягнення в гірничодобувній і гірничо-металургійнії промисловостях, які надалі знаходять своє застосування на підприємствах Казахстану.
На виставці відбулися зустрічі ПАТ «ЕЛМІЗ» з великими компаніями гірничодобувної промисловості: з Казахстансько Російським підприємством «Богатырь-Комир», з вугільним департаментом «Борлы» корпорації «Казахмыс», АТ «Арселор Миттал Термиртау», з індустріальним гіпермаркетом ТОО «Real Steel» і компанією ТОО «Drive Industry».

 

 

Також, були проведені вдалі переговори по спільній співпраці з компаніями: ТОО «FAMUR-Казахстан», з спільним норвезько-російським підприємством ТОВ «КС электро» і з ТОО «Corum Group Kazakhstan».

Цього року на стенді нашої компанії була представлена новинка, унікальне обладнання для гірських виробок, небезпечних щодо вибуху вугільного пилу, газів «Лазерний Дальномер Шахтний – 1», на даний момент не існує аналогів цього обладнання. Розробником і виробником цього обладнання є ПАТ «ЕЛМІЗ».

Наш стенд на виставці «Mining World Central Asia 2014» »відвідали близько 100 осіб, серед них директори підприємств, конструктора, менеджера з розвитку, керівники напрямів та менеджери торгових компаній. Кожен з відвідувачів зміг отримати кваліфіковану інформацію по пропонованої продукції.