Міжнародна авіа-і аерокосмічна виставка ILA Berlin Air Show 2014

ПАТ «ЕЛМІЗ» взяло участь в аерокосмічній виставці ILA Berlin Airshow 2014 (м. Берлін, ФРН) в період з 20 по 25 травня. Цього року було понад 1600 експонентів з 40 країн. Близько 250 000 відвідувачів. Ділова програма включала 60 конференцій і презентацій. Павільйон № 4 космічної техніки та обладнання, в якому розташована була експозиція ПАТ «ЕЛМІЗ», займав 1500 кв.м.

20 травня експозицію компанії відвідали Голова Національного Космічного Агентства України Алексєєв Ю. С. та керівник управління міжнародних зв’язків Атаманенко Б. А.

Гостями експозиції ПАТ «ЕЛМІЗ» були директор департаменту маркетингу і продажів компанії “MESSE Berlin”, директор департаменту космосу і захисту компанії «BHE Bonn Hungary Electronic», головний конструктор компанії «HOSA», директор компанії «KAMSAN electronic GmbH», консультант і представник компаній «Astrium Satellite» і «Jena Optronik GmbH», представник компанії «TAI». Також проведені були зустрічі з представниками медіа-компаній: компанія «Видавничий дім А4», журнал «Aeromag Asia», компанія – організатор виставок і зустрічей В2В «AIRTEC», компанією-організатором виставок «МАКС» і «Оборонекспо».

22 травня відбулася презентація та обговорення за тематикою Орбітального сервісу, доповідачем презентації виступав Голова наглядової ради ПАТ «ЕЛМІЗ» Васильєв В. В.

Представники делегації взяли участь у конференції «Європа-Мексика: можливості співпраці» та конференції, що проводиться компанією DLR спільно з Міжнародною Федерацією Астронавтики.