XI Міжнародний авіаційно-космічний салон МАКС-2013

Зразки своєї продукції представили кілька сотень компаній аерокосмічної, ракетної та радіотехнічної галузі з 43-х країн.

На експозиції ПАТ «ЕЛМІЗ», що розмістилася на стенді Державного космічного агентства України, представлена ??традиційна і нова продукція компанії – навігаційний комплекс «КУРС», світловий прилад виявлення «Сигнал», лазерний далекомір – швидкостемір LDS, магнітометр LEMI.

Делегацією підприємства, представленої першими особами компанії – Головою та членами Наглядової ради Васильєвим В.В., Євсєєвим М.М., Ткаченко Д.І., Головою правління Шумило Н.М., проведено зустрічі з представниками авіаційно – космічної галузі Російської Федерації та інших країн, підписані серйозні контракти на розробку та виробництво нових видів продукції.

Участь у найбільших спеціалізованих виставкових заходах світу, стає доброю традицією, яка підтверджує хорошу репутацію і нові амбіції підприємства як члена престижного авіаційно – космічного клубу.

Нагадаємо, що в червні 2013 року ПАТ «ЕЛМІЗ» взяв участь у авіаційно – космічному салоні Paris Air Show Le Bourget 2013.