Вступ ПАТ «ЕЛМІЗ» в Міжнародну Федерацію Астронавтики

З 23 по 28 вересня 2013 року в столиці Китайської Народної Республіки, місті Пекіні, проходив 64-й конгрес Міжнародної Федерації Астронавтики, в якому взяли участь понад 3 тисяч делегатів з 24 країн світу. Міжнародна астронавтична федерація об’єднує 205 членів з 58 країн світу.

Україна на форумі була представлена ??великою кількістю компаній, у тому числі і ПАТ «ЕЛМІЗ» в особі Президента компанії – Бочкарьова Олександра Івановича.

Основним підсумком участі нашого підприємства в конгресі став прийом у члени федерації, що стало закономірним визнанням багаторічної плідної роботи трудового колективу і підтвердило міжнародний авторитет виробника космічної техніки.

Вступ ПАТ «ЕЛМІЗ» в Міжнародну Федерацію Астронавтики істотно розширило можливості підприємства в укладанні міжнародних контрактів і в обміні інформацією.
Наступного року конгрес пройде в Торонто (Канада), а в 2015 р. – в Єрусалимі (Ізраїль).

З 1951 року Міжнародна Федерація Астронавтики займається проблемами освоєння і дослідження космосу в мирних цілях, питаннями ракетної техніки і обладнання для космічних систем. Федерація базується в Німеччині.

В даний час президентом МАФ є Берндт Фуербахер

Офіційний сайт МАФ – http://www.iafastro.org