Конференція з питань впровадження нового гірничо-шахтного устаткування

17-18 жовтня 2013 року Дніпропетровський агрегатний завод провів міжнародну науково-практичну конференцію з питань розробки, освоєння, виробництва та впровадження нового гірничо-шахтного устаткування.

На конференції були розглянуті питання:

автоматизації гірничодобувного комплексу;
проблеми експлуатації силовий і керуючої гідравліки, застосовуваної в гірських машинах та шляхи їх вирішення.
У семінарі взяли участь представники департаменту вугільної промисловості Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, науково-дослідних і проектних інститутів України, Росії, Білорусії і Казахстану, заводів-виготовлювачів мехкомплексів України та Росії, а також вугледобувних шахт і гірничо-збагачувальних комбінатів України.

Президент компанії ПАТ «ЕЛМІЗ», Бочкарьов Олександр Іванович, виступив з доповіддю про сучасні засоби автоматизації гірничих процесів.

На конференції ПАТ «ЕЛМІЗ» представило свою нову розробку – Комплекс електрогідравлічного дистанційного керування механізованими кріпленнями (ЕГДУ), призначений для автоматизованого контролю та електрогідравлічного управління секціями кріплення. Механізовані кріплення відносяться до групи гірничо-шахтного устаткування, яка забезпечує більш високі показники господарської діяльності за рахунок збільшення швидкості пересування комбайна, що дозволяє збільшити обсяги видобутку вугілля до 40% і зменшити кількість обслуговуючого персоналу.